GeoTrack START 2011 – závody TRACKABLE ITEMS

Aby slovo START v názvu eventu dostalo ještě další rozměr,

V RÁMCI EVENTU START 2011 VYHJLAŠUJI NÁSLEDUJÍCÍ ZÁVODY:

Závody trackovatelných předmětů o nejdelší trasu uraženou za rok 2011

STARTOVNÍ POLE GeoTrack START 2011

SLEDUJTE PO CELÝ ZÁVOD ZDE NA TOMTO ODKAZU

ZÁVODNÍKY GeoTrack START 2010
MŮŽETE I PO SKONČENÍ ZÁVODU SLEDOVAT ZDE NA TOMTO ODKAZU

Pravidla:

A) Stručná pravidla: Přivezte na event TB, GC, nebo jakýkoli jiný trackovatelný předmět, který zatím nevyrazil na cesty, zapiště se do startovní listiny a soutěžte o maximální počet kilometrů za rok 2011. První umístění předmětu musí být v ČR, po jeho vypuštění už ho sami nikam nepřemísťujte.

B) Podrobná pravidla:

1. Pro závody lze použít jakýkoli  trackovatelný předmět (Trabel Bug, Geocoin, Travel Express, Travel Slug…..) Název trackovatelného předmětu musí obsahovat výraz „START-2011“ (bez uvozovek, s pomlčkou mezi slovem a číslem), aby bylo možné jej zahrnout do celoročního sledování pomocí „keyword“ na geocaching.com. Doporučuje se v listingu předmětu uvést, že se jedná o závodní předmět tohoto závodu a specifikovat dobře jeho cíl. Každý závodník smí použít pouze jeden trackovatelný předmět.

2. Předmět použitý pro závod musí být aktivován právě pro účely tohoto závodu a v okamžiku startu nesmí mít na svém kontě žádné cestování (tedy 0,0 km)

3. Předmět musí být přihlášen do závodu nejdéle v okamžiku jeho odmávnutí v průběhu eventu START 2011. Přihlášení je možno provést v logu „Will attend“ nebo „Write note“ u eventu, komentářem u těchto propozic, případně zasláním linku na závodní předmět na e-adresu Xichteria (viz dále), případně osobně na eventu. Závodník i předmět musí být přítomni startu závodu v rámci eventu a musí se zapsat do startovní listiny (NickName závodníka, veřejné trackovací číslo předmětu).

4. Předmět musí být po odstartování vložen závodníkem do keše na území České Republiky. Pokud závodník použije jako první cache tento event START 2011, vztahuje se na něj ustanovení odstavce 5 v plném rozsahu a předmět musí tedy být vyzvednut fyzicky i internetově z eventu jiným kačerem. Pokud vyzvednete z eventu nebo kdykoli později z jiné cache předmět jiného závodníka, předpokládá se v rámci fair-play, že ho umístíte nejdéle za 2 týdny do keše s maximální obtížností 2/2.

5. Závodník nesmí po vložení do první keše předmět dále přesunovat, a to ani v případě, že by se s ním na jeho pouti během závodu kdekoli potkal (samozřejmě může toto setkání zaznamenat nějakým logem – discover, write note)

6. Vítězem v hlavní kategorii se stane závodník, respektive jeho trackovatelný předmět, který do 31.12.2011 (včetně) urazí největší vzdálenost.

Kromě hlavní se vyhlašuje ještě vedlejší kategorie. Vítězem vedlejší kategorie se stane závodník, respektive jeho trackovatelný předmět, který do 31.12.2011 (včetně) dosáhne nejvyššího počtu záznamů (tedy navštívených keší a discoverů) na svém listingu (údaj „Total records“).

7. Pořadí závodníků v obou kategoriích bude (možná) vyhodnoceno na eventu START 2012

8. Vítězové hlavní i vedlejší kategorie obdrží jako cenu originální neaktivovaný trackovatelný předmět v rámci eventu START 2012 (pokud se nezúčastní, propadá předmět ve prospěch dalšího v pořadí… a tak dále až k tomu nejlepšímu, který bude na eventu v okamžiku vyhlášení přítomen – sláva vydobytá vítězstvím ovšem zůstane skutečnému vítězi a pořadí bude zaznamenáno tak, jak skutečně k 31.12.2011 bude)

TABULKA ZÁVODNÍKŮ GeoTrack 2010 je i po skončení závodu k dispozici po kliknutí ZDE pomocí vyhledání „keyword“ START-2010 na geocaching.com01 – Prubezne poradi k 31. lednu


02 – Prubezne poradi k 28. unoru


03 – Prubezne poradi k 31.breznu


04 – Prubezne poradi k 30.dubnu


05 – Prubezne poradi k 31. kvetnu


06 – Prubezne poradi k 30. cervnu


09 – Prubezne poradi k 30. zari

Jsi návstevnik cislo CNW:Counter

1 komentář u „GeoTrack START 2011 – závody TRACKABLE ITEMS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *